Політика конфіденційності

Наша гарантія збереження конфіденційності:


Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Для того, щоб краще Вас захистити, ми публічно розміщуємо дане повідомлення, з докладним поясненням для чого нам необхідна інформація, яка надається Вами і як вона буде використана.


Інформація, яку ми збираємо:


Використовуючи сайт, та/або інші пов'язані сервіси та інструменти flowersliss.com.ua, Ви підтверджуєте, що з метою здійснення господарської діяльності та пропонування послуг нашою Компанією, Ви надаєте згоду на обробку персональних даних, а саме:

  • Ім'я
  • E-mail адреса
  • Контактний номер

На деяких сторінках Ви можете вказувати інформацію про інших людей. Наприклад, якщо Ви замовляєте подарунок он-лайн і хочете здійснити його доставку безпосередньо одержувачу, необхідно буде надати адресу одержувача. У такому випадку, буде потрібна наступна особиста інформація стосовно Вашого отримувача: :

  • Ім'я
  • Адреса
  • Контактний номер

Персональні дані, що обробляються Компанією відносяться до конфіденційної інформації.

Натискаючи кнопку «Сплатити», Ви автоматично погоджуєтесь з правилами надання послуг, а саме надаєте явну згоду на використання Ваших email-адреси та номеру телефону для відправки Вам маркетингових повідомлень (листи на email-скриньку, viber-повідомлення або смс-повідомлення) за допомогою нашої системи сповіщення клієнтів, а також Партнерів яким ми можемо передавати персональні дані за умови дотриманням безпеки, згідно з Політикою Конфіденційності.

Повідомлення та листи та несуть рекламний характер з метою сповіщення Вас про нові пропозиції, акції, зміни на сайті, а також інформування Вас про найближчі свята. Сповіщення та будь які інші комунікації з Вами триватимуть з моменту першого сплаченого замовлення і до моменту відписки від наших розсилок або отримання нами запиту від Вас про видалення персональних даних напряму у наш сервіс. У такому разі ми зобов’язуємось негайно видалити Ваші дані та припинити розсилку рекламних пропозицій та сповіщень на Вашу електронну адресу, телефон та viber аккаунт.


Як ми використовуємо інформацію:


Інформація, надана Вами про себе при розміщенні замовлення, використовується нашою компанією тільки для виконання Вашого замовлення. Ми не надаємо цю інформацію стороннім особам і використовуємо її тільки для виконання Вашого замовлення в зазначені терміни. Інформація, надана Вами про будь-кого при оформленні замовлення, використовується нашою компанією тільки для доставки Вашого замовлення і для підтвердження доставки. У зв'язку з цим дана інформація не може бути передана нікому, крім тих осіб (співробітників компанії flowersliss.com.ua), які безпосередньо здійснюють доставку Вашого замовлення. До Вашого замовлення ми можемо докласти фірмову картку, в якій Ви зможете повідомити Вашому одержувачу від кого даний подарунок. Інформація, яку Ви вказуєте у фірмовій картці, використовується тільки з цією метою і доставляється Вашому одержувачу. Ми використовуємо Вашу зворотню адресу електронної пошти для відповіді на отримане електронне повідомлення. Ця адреса використовується тільки з цією метою і не надається стороннім особам. Реєстрація проходить шляхом оформлення та оплати першого замовлення на сайті. І нарешті, ми ніколи не використовуємо особисту інформацію надану Вами он-лайн в сторонніх цілях, дана інформація може бути використана тільки в цілях описаних вище.

В процесі роботи сайту flowersliss.com.ua ми можемо збирати інформацію про участь Користувачів у маркетингових акціях, організованих на cайті, а також обробляти інформацію пов'язану з ефективністю рекламних кампаній, в тому числі перегляди оголошень на сайті.

Ми не збираємо і не обробляємо персональні дані про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, та подібну інформацію. Ми можемо використовувати в якості розпорядників персональних даних третіх осіб для надання деяких складових своїх послуг. В таких випадках розпорядники не мають повноважень використовувати отримані за допомогою сайту flowersliss.com.ua персональні дані, інакше ніж для надання послуг Компанії.Наші зобов'язання щодо забезпечення безпеки даних:


Для запобігання несанкціонованого доступу, підтримки точності даних і забезпечення правильного використання інформації, ми зробили всі необхідні фізичні, електронні та управлінські процедури для захисту та забезпечення безпеки інформації, яку ми збираємо на нашому сайті. Розпорядники персональних даних зобов'язуються використовувати отриману від нас інформацію відповідно до вимог безпеки та цієї Політики Конфіденційності.

Доставка квітів Flowers Liss по Дніпру © 2024