1. Цвітіння. Пальму вашингтонію культивують як декоративно-листяну рослину.
2.Освітленість. Рослина потребує великої кількості яскравого світла, яке має бути обов'язково розсіяним. Тривалість світлового дня - близько 16 год. У зимовий час воно потребує додаткового освітлення.
3. Температурний режим. У весняно-літній період – від 20 до 24 градусів (не вище), у зимовий час – приблизно 10 градусів.
4.Полив. У весняно-літній період ґрунтосуміш у ємності зволожують після того, як просохне її поверхня. У холодну пору року полив має бути дуже мізерним і рідкісним, але пересушування земляної грудки допускати не можна.
5.Вологість повітря. Вона має бути підвищеною. Протягом вегетаційного періоду зволожують листя двічі на добу, а також його потрібно 1 раз на 7 днів промивати вологою губкою. Ще підвищення вологості повітря біля пальми можна поставити відкриті судини, наповнені водою. У зимовий час зволожувати рослину не можна.
6. Добриво. Підгодовувати вашингтонію потрібно з весни до осені регулярно 1 раз на 15 днів, добриво рекомендується використовувати з високим вмістом заліза. У холодну пору року годувати пальму не треба.
7.Період спокою. Він починається глибокої осені і закінчується у перші весняні тижні.
8.Пересадка. Навесні рослини пересаджують лише за необхідності. Поки пальмі не виповниться сім років, її пересаджують 1 раз на 2 роки, до п'ятнадцяти років – 1 раз на 3 роки, а доросліша рослина – 1 раз на 4–5 років.
9.Грунтосуміш. Вона повинна складатися з торфу (або перегною), піску, листового та дернового ґрунту (2:1:2:4).
10. Розмноження. Вирощують із насіння.
11.Шкідливі комахи. Щитівки, білокрилки, павутинні кліщі та борошнисті черви.
12. Захворювання. На кореневій системі може виникнути гниль через порушення правил поливу або якщо в ємності немає дренажу. Якщо в кімнаті повітря надмірно сухе, то кінчики листових пластин починають засихати.