1. Температура повітря. У теплу пору року в кімнаті не повинно бути тепліше за 23-25 градусів. Протягом осінньо-зимового періоду — не холодніше за 16 градусів.
2.Вологість повітря. Вологість повітря має бути підвищеною (приблизно 60%).
3.Освітленість. Світло має бути яскравим і розсіяним. Для куща чудово підходить південно-західне або південне підвіконня. Обов'язково захищайте пахіру від перегріву.
4.Полив. У спекотні літні дні дерево поливають 2 або 3 рази на 7 днів, використовуючи для цього воду, температура якої трохи вища за кімнатну. У зимові місяці субстрат у горщику зволожують рідко і мізерно, при цьому не допускайте пересушування його верхнього шару.
5.Субстрат. Підійде ґрунтозміш, що складається з піску, листового та дернового ґрунту (1:1:1). На дні горщика обов'язково роблять добрий дренажний шар.
6. Добриво. Підживлення проводять з початку березня до кінця листопада з частотою 1 раз на 20 днів. Для цього рекомендується використовувати мінеральний комплекс для декоративно-листяних рослин.
7.Пересадка. Молодий кущ піддають цій процедурі щороку, а старий - 1 раз на пару років.
8.Розмноження. Насінням, причому висівають їх навесні, або живцями (наприкінці літа або на початку осені).
9.Особливості догляду. Особливу увагу слід приділити поливу, уникайте застою вологи в субстраті. Крім цієї рослини обов'язково потрібно забезпечити велику кількість яскравого світла. При мізерному освітленні зростання куща сповільнюється, а листя стає бляклою.