1. Цвітіння. Монстеру вирощують як декоративно-листяну рослину. При вирощуванні в домашніх умовах вона цвіте вкрай рідко.
2.Освітленість. Потребує великої кількості яскравого, але розсіяного світла.
3. Температурний режим. У весняно-осінній період – від 20 до 25 градусів, у зимовий час – від 16 до 18 градусів. Слідкуйте за тим, щоб температура в кімнаті не була нижчою за 10 градусів.
4.Полив. Протягом вегетаційного періоду полив проводять відразу після того, як просохне верхній шар ґрунтосуміші в горщику. З настанням осені проводять поступове скорочення поливу, а взимку грунт суміш зволожують тільки після того, як вона просохне на 1/4 частину глибини.
5.Вологість повітря. Вона має бути підвищеною. У спекотні дні зволожувати кущ з обприскувача потрібно щодобово, проте краще замість цього протирати листові пластини зволоженою губкою.
6. Добриво. Поки що рослина молода підгодовувати її не потрібно. А дорослі екземпляри підгодовують регулярно з другої половини весняного періоду та до останніх літніх тижнів. Для цього поперемінно використовують органіку та мінеральні добрива.
7.Опора. Її слід закріпити в ємності під час посадки чи пересадки квітки.
8.Період спокою. Не виражений яскраво.
9.Пересадка. До трирічного віку кущ пересаджують щороку, з 3 до 5 років – процедуру проводять 1 раз, а починаючи з п'ятирічного віку рослину пересаджують у новий горщик 1 раз на 4–5 років. Однак верхній шар ґрунтосуміші в ємності потрібно міняти на свіжу щороку.
10.Грунтосуміш. Молоді кущі вирощують у субстраті, що складається з дернового та перегного ґрунту, а також торфу та піску (1:2:1:1). Для дорослих рослин підходить грунтозміш, що складається з листяного, перегнійного, дернового і торф'яного грунту, а також піску (1:1:3:1:1).
11.Розмноження. Живцюванням, верхівкою та насіннєвим способом.
12.Шкідливі комахи. Щитівки, попелиці та павутинні кліщі.
13. Захворювання. Всі проблеми, які можуть виникнути при вирощуванні монстерів, пов'язані з неправильним доглядом.
14.Властивості. У соку рослини міститься отрута.