1. Цвітіння. Починається останні зимові тижні і триває приблизно 30 днів.
2.Освітленість. Потребує яскравого, але розсіяного світла, тривалість світлового дня близько 12 год.
3. Температурний режим. У зимовий час - 14-18 градусів, а влітку - 18-28 градусів. Слідкуйте за тим, щоб у кімнаті, де знаходиться квітка, температура не була меншою за 10 градусів.
4.Полив. Рекомендований нижній полив. Під час вегетаційного періоду він повинен бути помірним і проводиться відразу після того, як просохне верхній шар субстрату в горщику. У зимовий період поливати квітку треба тільки після того, як грунт суміш у глибину просохне на 1/3 частину.
5.Вологість повітря. Добре росте при звичайній для житлових кімнат вологості повітря. Однак у спекотні дні квітка рекомендується систематично зволожувати з обприскувача теплою водою.
6. Добриво. У літній період та восени (під час формування бутонів) підгодовувати кущ треба 1 раз на тиждень, для цього використовують добриво для суккулентних рослин та кактусів. Органікою підгодовувати каланхое можна не більше 1 разу на 2 тижні.
7.Обрізка. Коли кущ відцвіте, видаляють усі квітконоси.
8.Період спокою. Починається відразу після закінчення цвітіння і триває приблизно 30-45 днів.
9.Пересадка. Цю процедуру проводять лише за необхідності тоді, коли кореневої системі стає занадто тісно у горщику. Пересаджують квітку на початку вегетаційного періоду.
10.Грунтосуміш. Для вирощування культури можна використовувати готовий грунт, призначений для кактусів і сукулентних рослин. Також підійде субстрат, що складається з листового та дернового ґрунту, піску та торфу (2:4:1:1).
11.Розмноження. Живцюванням та насіннєвим способом.
12.Шкідливі комахи. Борошнисті черв'яки, щитівки, павутинні кліщі, попелиці.
13. Захворювання. Борошниста роса, фітофтороз, сіра гнилизна, стеблова гнилизна, кільцева плямистість листя.
14.Властивості. Така рослина є лікувальною. Воно відрізняється протимікробною, кровоспинною, протизапальною, ранозагоювальною та дезінфікуючою властивістю.