1. Цвітіння. Починається останні літні тижні, а закінчується на початку осені.
2.Освітленість. Необхідна велика кількість яскравого світла, яке має бути обов'язково розсіяним. В осінньо-зимовий період найчастіше квітка доводиться досвічувати.
3. Температурний режим. Протягом вегетаційного періоду – приблизно 20 градусів, у холодну пору року – від 14 до 15 градусів (не нижче 12 градусів). У період цвітіння різниця між температурою повітря вночі та вдень має бути близько 5 градусів.
4.Полив. Протягом вегетаційного періоду полив повинен бути помірним, його проводять відразу після того, як просохне верхній шар ґрунтосуміші в горщику. З настанням періоду спокою полив сильно скорочують, у цей час субстрат зволожують лише для того, щоб він не просох повністю.
5.Вологість повітря. Вона має бути високою. Але зволожувати листя з пульверизатора заборонено, натомість у піддон всипають вологу гальку, а на неї ставлять горщик із квіткою.
6. Добриво. Протягом періоду вегетації підживлення проводять 1 раз на 15 днів та використовують для цього комплексне мінеральне добриво для квітучих кімнатних рослин. У зимовий час рослина не потребує підгодівлі.
7.Період спокою. Починається у другій половині осіннього періоду, а закінчується останні зимові тижні.
8.Пересадка. Її проводять лише за необхідності навесні. Пам'ятайте, що розетку в грунт суміш закопувати не можна.
9.Грунтосуміш. Вона має бути пухкою з рН 5,5–6,0, а ще добре пропускати повітря та воду. Для посадки підійде покупна землесуміш для айстр або її можна зробити своїми руками, для цього з'єднайте пісок, листовий ґрунт і торф (1:1:1).
10. Розмноження. Поділом кореневища та насіннєвим способом.
11.Шкідливі комахи. Попелиці, білокрилки, щитівки та борошнисті черв'яки.
12. Захворювання. Якщо за герберою неправильно доглядати або забезпечити їй відповідних умов зростання, тоді з нею можуть початися проблеми.