1. Цвітіння. Як правило, з останніх днів жовтня до березня.
2.Освітленість. Світло розсіяне, але яскраве.
3. Температурний режим. Влітку ― 20–25 градусів, а в зимовий ― 10–14 градусів.
4.Полив. Використовують нижній спосіб поливу. У період цвітіння поливають рясно, причому грунтозмішування весь час повинна бути трохи вологою. Коли цвітіння закінчиться, проводять поступове скорочення частоти і рясності поливу, а після того як листя повністю засохне, грунт суміш зволожують лише для того, щоб воно повністю не просохло.
5.Вологість повітря. Вона має бути високою. Перш ніж з'являться бутони, цикламени слід систематично зволожувати теплою водою з обприскувача. А після того, як бутони сформуються і під час цвітіння, рослину разом з квітковим горщиком ставлять на піддон, наповнений вологою галькою.
6. Добриво. З того моменту, як з'явиться листя і до утворення бутонів, квітку підгодовують 1 раз на 4 тижні комплексним добривом для декоративно-листяних рослин. А після того, як сформуються бутони і до кінця цвітіння, підживлення проводять так само 1 раз на місяць, але для цього використовують добриво для квітучих кімнатних рослин.
7.Період спокою. Як правило, у травні–червні.
8.Пересадка. Рослину пересаджують щороку відразу після того, як на бульбі з'явиться листя.
9.Грунтосуміш. Торфа, перегною та піску беруть по одній частині, а листового ґрунту – від 2 до 3 частин.
10. Розмноження. Бульбами та насіннєвим способом.
11.Шкідливі комахи. Виноградні довгоносики та цикламенові кліщі.
12. Захворювання. Сіра гнилизна. Також проблеми з рослиною можуть виникнути, якщо його доглядати неналежним чином або не забезпечити оптимальних умов для зростання.
13.Властивості. У бульбах такої рослини міститься отруйний сік, він може стати причиною появи проносу, блювоти та судом.